Splynx Framework – informační systém pro správu ISP

Splynx je softwarový framework pro ISP s účetními funkcemi vytvořený pro poskytovatele internetových služeb (ISP) a správce sítí.

Splynx poskytuje mnoho užitečných funkcí, jako jsou účetní funkce, fakturace, centrální konfigurace a monitoring zařízení, řízení přístupu přes hotspoty, klientský portál a mnoho dalšího. Hlavním přínosem systému Splynx je způsob, jakým lze systém přizpůsobit – nabízí jednoduchou metodu, jak vytvořit další moduly nebo jej integrovat s kterýmkoliv softwarovým řešením. Toho lze dosáhnout díky tomu, jak je systém Splynx navržen. Je výkonnou sadou modulů a otevřených aplikačních rozhraní (API), proto ho nazýváme softwarový framework. Správcům umožňuje téměř neomezenou možnost software přizpůsobit.

Splynx může sloužit jako klíčový prvek sítě! Lze jej integrovat do stávajících systémů a aplikací prostřednictvím API pro Splynx a budovat softwarově definovanou síť!

Podporuje různé prodejce, jejichž některá zařízení lze připojit přes specifické API a některá lze ovládat standardními protokoly nebo protokolem OpenFlow pro budování SDN.
 

vendors